Géltetováló tollak - 8 db készlet

Kapcsolódó termékek

Tetoválás színes 280db blokk
Elérhetőség: 2 nap

Tetováló gél toll készlet, 8 szín + sablonok.

Csomag tartalma: zselés tollak 8 db, tetováló matricák - sablonok

Használjon tetováló matricákat tetoválássablonként. Óvatosan húzza le a matricát, és vigye fel a bőrön a kiválasztott helyre. Óvatosan színezze ki a sablont, és hagyja száradni a tintát körülbelül 10 percig. Ezután óvatosan távolítsa el a matricát.

FIGYELEM: Ne használjon arctetoválást a szem, az orr és a száj közelében! A tetoválás nem alkalmas érzékeny bőrre. Langyos szappanos vízzel könnyedén eltávolíthatja a tetoválást a bőrről és az anyagról.
Gyártó: MFP papír