Fűzős dosszié A4-es türkizkék

A termék kódja:H0070971
Műanyag fűzős dosszié átlátszó első oldallal és színes hátlappal, belül gyorsfűző mechanikával A4-es formátumban.  Használható dokumentumok archiválására és osztályozására, a mozgatható fülek lehetővé teszik az egyszerű megjelelölést. A műanyag gyorsfűzős dosszié ideális az iskolában is.

Hasonló termékek

Gyorsfűző A4 lányos
81 Ft
Raktáron

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.