Fűzős dosszié A4-es sötétkék

A termék kódja:H00709
Műanyag fűzős dosszié átlátszó első oldallal és színes hátlappal, belül gyorsfűző mechanikával A4-es formátumban.  Használható dokumentumok archiválására és osztályozására, a mozgatható fülek lehetővé teszik az egyszerű megjelelölést. A műanyag gyorsfűzős dosszié ideális az iskolában is.

Hasonló termékek

Gyorsfűző A4 lányos
81 Ft
Raktáron

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!