Füzet my.book flex A5 Wild Animals Hiúz

A termék kódja:W50027293
Gyártó:Herlitz
Füzet A5-ös, 40 lappal (pontozott,, 5x5mm) diákoknak, könnyen cserélhető lapokkal, műanyag borítóval és hiúz motívummal. A füzet lekerekített sarkokkal és gumis zárással rendelkezik.

Papír súlya: 80 g / m2
Gyártó: Herlitz

2 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.