Flipper ZOO puzzle

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Szórakozás fiatalságunkban, azoktól a napoktól kezdve, amikor nem voltak számítógépes játékok. Klasszikus labdalövő pálya, amely szórakoztató módon lerövidíti az otthoni vagy iskolai úton töltött szabadidőt. A rugó kinyújtásával küldje el az egyik labdát a játéktérre, ahol akadályok vannak. A labda addig gurul, amíg be nem fér az egyik lyukba.
A csomag méretei: 14 x 22 x 1 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján