Filctoll KREUL Black marker

A termék kódja:CK18174
Gyártó:Kreul
Néhány mozdulat elegendő ahhoz, hogy papíron rögzítse a dolog lényegét. Utcák vagy házak részletes rajzai, arcok kontúrjai vagy egyszerű illusztrációk és nem utolsó sorban elegáns betűtípus. Markerek Kreul A BLACK MARKER ideális választás vázlatokhoz és vázlatokhoz. Remek kiegészítő a Solo Goya Aqua Paint markerekhez. Négy vonalszélességben kapható. Sokoldalú eszköz építészek, grafikusok vagy illusztrátorok számáraVízálló pigmentált tintaVíz alapúNagy lefedettség és fényállóság