Fekete hátizsák CAT Signature

Magasság:44 cm
Térfogat:27 l

Kapcsolódó termékek

CAT Signature hátizsák – egy népszerű fekete hátizsák, amely modern, stílusos társ a mindennapokban. A fő zseb párnázott 15"-es laptop zsebbel biztonságos tárolást biztosít a technikának. Két kis belső zseb és egy hálós zseb gondoskodik a könnyű rendszerezésről. A lapos zsebek mindkét oldalán gyors hozzáférést biztosítanak a legfontosabb dolgokhoz. Steppelt minta és légies Az Air-Mesh párnázás a háton és a vállpántokon kényelmes illeszkedést biztosít.Ez a hátizsák ideális minden tevékenységhez.A kényelmes elülső zsebek tárolóhelyet biztosítanak a legfontosabb dolgoknak.Legyen stílusos és jól szervezett a CAT Signature hátizsákkal.

Termékleírás:

• Fő zseb párnázott laptop zsebbel
  • Két kis belső zseb és egy hálós cipzáras zseb az egyszerű rendszerezésért
  • lapos zseb mindkét oldalon
  • Air-Mesh párnázott hátlap steppelt mintával
  • Légies hálós anyaggal párnázott vállpántok hosszállítási lehetőséggel
  • Rögzített fogantyú
  • Puha és rugalmas anyag
  • Első zsebek

Méretek: 29 x 44 x 25 cm (Sz x Ma x Mé)
Tömeg: 680 g
Térfogat: 27 l