Fa ügyességi játék egyensúlyozós 30x7x11,1 cm 26db

A termék kódja:00512043
Anyag:Fa

Oktató játék fából, ami megtanítja a gyerekeket logikus gondolkodásra. A cél az, hogy a ringató alapon lévő gyűrűket összehajtsák, hogy egyensúlyban maradjanak. Különféle eljárásokkal kapcsolatos instrukciók járnak hozzá. egy kis gyakorlás és sok gondolkodás.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!