Fa kockák Peppa Malac 12 db

Gyártó:Dino
Anyag:Fa
Peppína Malac képei szórakoztatni fogják a gyerekekek hosszú órákon keresztül. Szórakozhatnak vele délután a homokozóban, a kerti partyra, de a strandra is magukkal vihetik még rossz időben is. A 12 fa kocka segíti a kicsiket a motoros képességek fejlesztésében, és a 3D-s puzzle-ként működő kockákat a gyerekek építőjátékként is használhatják.
A csomag méretei: 22 x 17 x 4 cm
& nbsp;
A fa kockák Csehországban készültek.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.