Fa kocka kirakó Kisvakond éve 12 db

Gyártó:Dino
Anyag:Fa
Tavasz, nyár, ősz és tél, az esti elalvás és a reggeli ébredés a kellemes napsugarakkal. Mindazt, amit a Kisvakond az év folyamán átél, most gyermekei is megtapasztalhatják. Elválaszthatatlan társak lesznek a 6 különböző kép összeállítása során. A 12 kocka nem csak a szórakozás remek forrása lesz, hanem a gyerekek fantáziájának, kreativitásának és mozgáskoordinációjának fejlesztésében is segít. A csomag a kész képeket is tartalmaz a könnyebb összeállítás érdekében.

3 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!