Információk

Ergobag ergonomikus iskolatáska, hátizsák - LiBEAR 3 db. szett és szállítás ingyen

A termék kódja:F296001779
Magasság:35 cm
Mélység:22 cm
Tömeg:1100 g
Térfogat:20 l
Fényvisszaverő elemek:Igen, minden oldalról
Vonalzó 15 cmVonalzó 15 cm
Ajándék ingyen
Irodaszerek tartó A5Irodaszerek tartó A5
Ajándék ingyen
Az ergonomikus Ergobag iskolatáska, hátizsák a gyermek 110-150 cm közöti magasságát figyelembe véve, változtatható háttámlájú, kék alapon foci - mintás iskolatáska, alsó tagozatos gyerekeknek. Ezt a magasság változtatást könnyedén , bármikor elvégezhetjük, kihajtva a táska háttámláját.. A táska belsejében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak. A táska tartalmaz 2 darab focis matricát, melyet bármikor ki lehet cserélni témában és színben különböző matricára, így gyermeked sose unja meg a táskáját  ! És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették?

mérete: 35 x 25 x 22 cm
súly: 1100g
űrtartalom: 20l

Tolltartó:
Kiváló minőségű Ergobag tolltaró egy kihajtató füllel és kiváló minőségű LYRA márkázással feltöltött. Tartalmaz: 6 színes háromszögletes ceruzával, 10 színes vékony háromszög alakú ceruzával, 1 erős háromszögű ceruzával, 17 cm-es vonalzóval, gumival és dupla élesítővel. Kiváló minőségű cipzár.
Méretek: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Tornazsák:
Nagy kiegészítők az Ergobag iskolai táskához. Ez a praktikus sporttáska egy sporttáska helyébe lép, a táska fő rekeszét könnyű zárni egy zsinórral. A táska elülső részén található kis külső cipzáras rekesz különféle kis dolgok tárolására alkalmas. A sporttáska könnyen elhelyezhető az Ergobag iskolai táskájához 3 helyen, így még akkor is, ha az iskolás fiú elmozdul, mindig jól van rögzítve. Ehhez a kiegészítéshez 100% -ban újrahasznosított PET palackból készült anyagokat használnak.
Méretek: Méretek: 44 x 34 cm

Gyártó: Ergobag

Az ingyenes kézbesítés csak átutalás formájában igénybevehető. Ha ön az utánvételi fizetési formát választja,az utánvételi összeg át lesz utalva (GLS 200Ft).

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

1 vásárló értékelése alapján

Oxybag táskák minden korosztálynak

Új termékcsaládok, új dizájn, új szabás, új motívumok. Ezt kínálja a 2019-es kollekció.

A Herlitz bemutatja várva várt 2019-es modelljeit

Trendi motívumok és precíz ergonómia a kisiskolások szolgálatában

Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

Tekintse át a SPIRIT 2019-es tanévkezdésre kínált iskolatáskáit, amely biztosan leveszi a lábukról a kisiskolásokat.

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges