Emelőkaros mappák, keskeny mappák

Az irodai mappák gyorsan elterjedtek a háztartásokban és a gyerekszobákban is. Főleg az anyukák vásárolják, hogy a gyermek fiókjai ne legyenek tele mindenféle papírokkal, házi feladatokkal és írásbelikkel. 4 vagy 2 gyűrűs mechanikával rendelkeznek, a legtöbb laminált felülettel rendelkezik a könnyű karbantartás érdekében. Keskeny mappákat kínálunk 2-4 cm-es szélességben.
Ár Ft Ft
Stránka 1 z 1
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek