ELMER´S nyálkakészítő készlet

A termék kódja:Z2050943

Kapcsolódó termékek

Kreatív Elmer´s nyálkakészítő szett. A készlet tartalmaz egy átlátszó iskolai ragasztót, egy üveg varázslatos folyadékot és 4 színes csillogó dekorációs ragasztót tubusban. Nincs szükség további összetevőkre (pl. sütőpor és hasonló).A készlet tartalma:2x átlátszó Elmer´s iskolai ragasztó (átlátszó alapot készít a nyálka számára)2x üveg mágikus Elmer´s folyadék (a ragasztót nyálkává alakítja)4x Elmer´s dekorációs ragasztó csillámokkal (kék, zöld, arany és piros)Fontos információk:Nagyon fontos a mágikus folyadék folyamatos adagolása és keverése!Nincs szükség semmi másra a nyálka előállításához.Csak egy tálra és egy spatulára van szüksége az összes hozzávaló elkeveréséhez.A kész nyálkát lezárva tárolja, nehogy megszilárduljon.A játék után alaposan mosson kezet.Felnőtt felügyelet szükséges.Mosható, nem mérgező, gyermekek számára biztonságos (3 év alatt nem alkalmas). Nem tartalmaz bóraxot.

2 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!