Dominó fa 55 db

Gyártó:Detoa
Anyag:Fa
Dominó társasjáték 20x40 mm-es darabokkal, dobozban. Minden darabon két szám kombinációja található.
Szórakoztató játék minden korosztály számára, alkalmas arra is, hogy a gyerekek megismerkedjenek az első számítási feladatokkal.
A termék megfelel az EU játékbiztonsági követelményeinek. A doboz mérete: 23,5x3,5x5cm

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!