Djeco szett extrudált figurákkal - vakáció

A termék kódja:Z109562
Djeco kreatív szórakoztató készlet extrudált figurákkal és kiegészítőkkel, vakáció mintával. Készítsétek el a saját díszeiteket a szobába!
Felhasználás menete:
Válasszon egyet a 3 lapból - előrenyomtatott alap minták keménypapíron. Ez után meg kell keresni a megfelelő oldalakat, amivel díszíteni szeretné a lapot. Csak a képzeletétől függ, hány kiegészítőt és hol akar hozzáadni! Helyezze a kiválasztott papírt az átlátszó lapra, az aljzatra, és ceruzával vagy zsírkrétával rajzolja újra.
Aztán megtörténik a varázslat - felemeli az átlátszó lapot, és a kiválasztott kép megjelenik a saját alkotásában. A kész képet bekeretezheti, az eredeti dekorációvá válik a gyerekszoba számára.

A készlet tartalmazza:
3 különböző háttér 21 x 29,7 cm
90 átrajzolható kép

Alkalmas 4 és 8 év közötti gyermekek számára.