Djeco szett extrudált figurákkal - tündérek

Djeco kreatív szórakoztató készlet extrudált figurákkal és kiegészítőkkel, tündérek mintával. Készítsétek el a saját díszeiteket a szobába!
Felhasználás menete:
Válasszon egyet a 3 lapból - előrenyomtatott alap minták keménypapíron. Ez után meg kell keresni a megfelelő oldalakat, amivel díszíteni szeretné a lapot. Csak a képzeletétől függ, hány kiegészítőt és hol akar hozzáadni! Helyezze a kiválasztott papírt az átlátszó lapra, az aljzatra, és ceruzával vagy zsírkrétával rajzolja újra.
Aztán megtörténik a varázslat - felemeli az átlátszó lapot, és a kiválasztott kép megjelenik a saját alkotásában. A kész képet bekeretezheti, az eredeti dekorációvá válik a gyerekszoba számára.

A készlet tartalmazza:
3 különböző háttér 21 x 29,7 cm
90 átrajzolható kép

Alkalmas 4 és 8 év közötti gyermekek számára.

2 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.