Djeco szett extrudált figurákkal - tündérek

A termék kódja:Z109566
Djeco kreatív szórakoztató készlet extrudált figurákkal és kiegészítőkkel, tündérek mintával. Készítsétek el a saját díszeiteket a szobába!
Felhasználás menete:
Válasszon egyet a 3 lapból - előrenyomtatott alap minták keménypapíron. Ez után meg kell keresni a megfelelő oldalakat, amivel díszíteni szeretné a lapot. Csak a képzeletétől függ, hány kiegészítőt és hol akar hozzáadni! Helyezze a kiválasztott papírt az átlátszó lapra, az aljzatra, és ceruzával vagy zsírkrétával rajzolja újra.
Aztán megtörténik a varázslat - felemeli az átlátszó lapot, és a kiválasztott kép megjelenik a saját alkotásában. A kész képet bekeretezheti, az eredeti dekorációvá válik a gyerekszoba számára.

A készlet tartalmazza:
3 különböző háttér 21 x 29,7 cm
90 átrajzolható kép

Alkalmas 4 és 8 év közötti gyermekek számára.

2 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!