Dino Jégvarázs Anna és Elsa II társasjáték

Gyártó:Dino
Anyag:Karton

Mentsd meg barátaiddal Arendelle királyságát a Jégvarázs II - Anna és Elza társasjátékkal! Segítsetek Annának és Elzának a varázslattal telt bűvös erdőben rátalálni a négy alapelemre (tűz, víz, föld, szél), és kerekedjetek felül az ősi varázslaton, mely az egész birodalmat fenyegeti! A Disney Frozen II film világát felelevenítő játék 2-5 játékossal játszható, játékideje körülbelül 30 perc. A játék során szükség lesz egyszerű számolási és kombinációs készségre, így a Jégvarázs 2 - Anna és Elsa társasjátékot 5 éves kortól ajánljuk.
A játéktábla méretei: 28 x 42 cm.
A termék csomagolásának méretei: 20 x 29,5 x 6,5 cm.
A csomag tartalma: egy játéktábla, 20 zseton, 5 darab és egy kocka, magyar nyelvű utasítások.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.