Diák tolltartó Glitter

Kapcsolódó termékek

Az iskolai tolltartó vagy az úgynevezett etue ideális kiegészítő az idősebb iskolások és diákok számára.

• a tokban egy nagyobb kamra található ceruzák és iskolai kellékek tárolására
  • a ceruzatartó belső szárnyában 5 szilárd gumiszalag található mindkét oldalon
  • a fedél belsejében található egy praktikus cipzáras zseb, amelyen még 2 kicsi zseb található apró tárgyak tárolására

Méretek: & nbsp; 22 x 10,5 x 6 cm

Gyártó: Stil Trade

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.