Diák tolltartó comfort OXY Floral

A termék kódja:B7-86219
Gyártó:P+P karton

Kapcsolódó termékek

Tolltartó lányoknak nagy virágokkal, népszerű az idősebb diákok és diákok körében. Belül egy cipzáras zseb és egy belső hajtóka, mely mindkét oldalán erős hurkokkal van ellátva az íróeszközök tartására. A fedél alatt van egy hely az irodaszerek, radírok vagy egyéb apró tárgyak ingyenes tárolására. A tok kiváló minőségű anyagokból készült és erős cipzárral van felszerelve. Mérete: 20,5 x 10 x 5 cm.

8 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.