Diák hátizsák SPIRIT Student 02

Magasság:48 cm
Fényvisszaverő elemek: nem
Gyártó:Spirit
Két rekeszes könnyű praktikus diák hátizsák két elülső zsebbel. A könnyű, párnázott, légáteresztő anyagból hátfal támogat, állítható vállpántok, mellkasi övvel.
A fő rekeszben egy speciális rekesz található a laptop elhelyezésére alkalmas.
Más tárgyakat is tárolhat az elülső rekeszben, két elülső zsebekben és két oldalos zsebekben. A vízálló anyag védi a táska tartalmát, és az oldalos vonószalagok lehetővé teszik a hátizsák méretének beállítását.

Jellemzők:
- tágas fő rekesz
- kisebb elülső rekesz
- két elülső zsebek
- két oldalos zsebek
- légáteresztő anyagból hátfal
- könnyen állítható magasságú vállpántok
- mellkasi őv
- vízálló anyag