Diák hátizsák Bagmaster ENERGY 20 B

Térfogat:34 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster
Három rekeszes, könnyű lány diák hátizsák, amely a felső tagozat az általános iskola tanulók és a középiskolás diákok számára alkalmas. Hátizsák észrevehetetlen téma és színes design, uralja a jellegzetes rózsaszín hímzett a hátizsák elülső részén.
A fő kamra nagyon tágas az iskolai füzettartók, füzetek és tankönyvek elhelyezésére. A fő rekeszben egy nagyméretű, rugalmas szegélyű zseb van a füzetek, füzettartók vagy tankönyvek különválasztására.
A középső kamra tágas, a A4 méretű füzetek elhelyezésére. A hátizsák elülső részében egy szervező van, hálós zsebbel és két zsebbel. A hátizsák elülső része cipzáras zseb, belső mélysége 23 cm.

További leírás:
  • anatómiailag alakú hátfal, puha, párnázott 3D hálóval
  • anatómiailag kialakítású és puha párnázott vállpántok
  • két oldalos hálós zsebek rugalmas szegélyel a kulacs elhelyezésére
  • a hátizsák külső alja 600D poliészter anyaggal öntött, a belső rész béléssel van bevonva
  • fül, a hátizsák felakasztható a padra
  • párnázott fogantyú
  • szervező a hátizsák elülső részében
  • fényvisszaverő csík az elülső zsebben

Méret: 47 x 33 x 26 cm
Súly: 0,7 kg
Kapacitás: 10 kg
Űrtartalom: 23 l
Anyag: 100% poliészter
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!