Diák hátizsák Bagmaster BAG 8 B + fülhallgató és szállítás ingyen

Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster

Tágas minőséges iskolai hátizsák megerősített párnázott zsebbel a laptop elhelyezésére, a felső tagozat az általános iskola tanulók és a középiskolás diákok és az Egyetem halgatók számára.

A fő kamra nagyon tágas, alkalmas az iskolai füzettartók és tankönyvek elhelyezésére. A kamra belsejében egy nagy gumis zseb és párnázott zseb van a MP3 lejátszó elhelyezésére (méret: 8,5 x 10 x 2 cm) a fő kamrába a fülhallgató felszerelhető.
Belül a második (középső) rekeszben egy párnázott zseb van a laptop elhelyezésére a tetején rögzítve tépőzárral, hogy ne mozdulhasson a laptop

(zseb mérete: 28 x 27 x 6 cm).

Az elülső kamra szervezővel van ellátva, hálós cipzáras zsebbel és mobil zsebével rendelkezik. A kamra tetején leválasztható kulcstartó klip és karabély van. A vállpántok anatómiailag alakúak és puha párnázottak. A hátizsákot lehet rögzíteni egy rugalmas mellkasi pántokkal, melyek külön megvásárolhatók.

A használt anyagok  a hátizsák előállításához megfelelnek az EU biztonsági szabványainak. A hátizsák alja párnázott és varrt. A hátizsák mind fiúk, mind lányok számára alkalmas.

Részletes leírás:

• 2 cipzáros oldalos zseb belső hálóval a kulacs elhelyezésére

• anatómiailag alakú hátfal, puha párnázott

párnázott vállpántok - rugalmas mellkasi pántok külön megvásárolható a hátizsákhoz

• párnázott zseb a laptop 15 " elhelyezésére

• fő kamra és középső kamra az A4 méret (tankönyvek, iskolai füzettartók) elhelyezésére alkalmas.

• párnázott, tartós hátizsák alja

• oldalos kompressziós pántok, hogy csökkentse a hátizsák méretét – nagyobb méretű kulacs is rögzíthető

• fényvisszaverő elemek

Űrtartalom: 23 l

Méret: 46 x 31 x 21 cm

Súly: 1,1 kg

Kapacitás: 9 kg

Anyag: 100% poliészter

Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!