Diák hátizsák Bagmaster BAG 6 E, fejhalgató és szállítás ingyén

Kapcsolódó termékek

Fejhallgató lányosFejhallgató lányos
Ajándék ingyen
Minőséges tágas három rekeszes iskolai hátizsák a fiúk számára a felső tagozat az általános iskola tanulók, középiskolás diákok és egyetem halgatók számára.

A fő kamra nagyon tágas, alkalmas az iskolai füzettartók és tankönyvek elhelyezésére. A kamra belsejében egy nagy gumis zseb és párnázott zseb van a MP3 lejátszó elhelyezésére (méret: 8,5 x 10 x 2 cm) a fő kamrába a fülhallgató felszerelhető.
Belül a második (középső) rekeszben egy párnázott zseb van a laptop elhelyezésére a tetején rögzítve tépőzárral, hogy ne mozdulhasson a laptop
(a zseb mérete: 28 x 27 x 6 cm).

Az elülső kamra szervezővel van ellátva, hálós cipzáras zsebbel és mobil zsebével rendelkezik. A kamra tetején leválasztható kulcstartó klip és karabély van. A vállpántok anatómiailag alakúak és puha párnázottak. A hátizsákot lehet rögzíteni egy rugalmas mellkasi pántokkal, melyek megvásárolhatók – nem a hátizsák része.

A használt anyagok a hátizsák előállításához megfelelnek az EU biztonsági szabványainak. A hátizsák alja párnázott és varrt. Tekintettel arra, hogy a hátizsák egyedi nyomtatott területe vágva van egy tekercs anyagból, lehet bármilyen hátizsák eredeti, i. a színsáv elrendezése eltérhet a fotótól.

Részletes leírás:
  • 2 cipzáros oldalos zseb belső hálóval a kulacs elhelyezésére
  • anatómiailag alakú hátfal, puha párnázott
  • párnázott vállpántok - rugalmas mellkasi pántok megvásárolható a hátizsákhoz
  • párnázott zseb a laptop 15 " elhelyezésére
  • fő kamra és középső kamra az A4 méret (tankönyvek, iskolai füzettartók) elhelyezésére alkalmas.
  • párnázott, tartós hátizsák alja
  • oldalos kompressziós pántok, hogy csökkentse a hátizsák méretét – nagyobb méretű kulacs is rögzíthető
  • fényvisszaverő elemek

Űrtartalom: 23 l
Méret: 46 x 31 x 21 cm
Súly: 1,1 kg
Kapacitás: 9 kg
Anyag: 100% poliészter
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt