Diák hátizsák Atom Dark Blue

Szélesség:32 cm
Magasság:48 cm
Gyártó:Spirit
A sportos diák hátizsák tárolóhelyet biztosít két nagy rekeszeiben a laptop elhelyesztésére is alkalmas, egy elülső cipzáras zsebbel  és két oldalos hálós zsebbel. A dekoratív elem az elülső cipzáros zseb. A hátizsák oldalán állítható behúzható pántok vannak, hogy beállítsák a hátizsák méretét. A párnázott hátfala kényelmes viselést biztosít, az állítható vállpántok ergonómikus kialakításúak, mellkasi ővvel kiegészítve.

Jellemzők:
  • két rekesz
  • zseb a laptop elhelyesztésére
  • elülső zseb
  • két olalos hálós zsebek
  • párnázott légáteresztő anyagból, gerincszlophoz igazodó hátfal
  • állítható vállpántok mellkasi ővvel kiegészítve
  • vízálló anyag
  • megerősített fül a hátizsák szállításhoz

Méret: 48 x 32 x 18 cm
Súly: 600 gramm