Dáma és Mill 2in1 utazási társasjátékok

Gyártó:Dino
Vegyen egy vidám hölgyet az úton, aki hosszú pillanatokat tölt majd az egész családdal. Az évezredek óta népszerű Checkers társasjáték már kompakt utazási változatban is elérhető, amely egy kisebb hátizsákba is belefér. Csak forgassa el a sakktábla játéktáblát forgatásával, és játszhat a malommal is. Mindkét játéknál ugyanazt az ellenőrzést fogja használni.
Mindkét játék szórakoztatja a felnőtteket és a gyerekeket egyaránt. Ezen felül taktikát és logikus gondolkodást fog gyakorolni. A játékkészlet Csehországban készült.
A csomag tartalmaz: kétoldalas játéktervet (sakktábla 8 × 8 négyzet méretű, malomjáték-terv), 24 játékdarabot (12 fehér és 12 fekete), szabályokat.
A csomag méretei: 11,5 x 18 x 3,5 cm
Alkalmas 6 éves kortól.