Cadence Your Fashion Shine textilfestékek  aranysárga 100ml spray

Cadence Your Fashion Shine textilfestékek aranysárga 100ml spray

Gyártó:Cadence Boya

Kapcsolódó termékek

Pearl spray színek sötét textíliákhoz. Természetes szálakra alkalmazható max. 20% mesterséges szálak keveréke.

Konzisztenciájának köszönhetően a festék tökéletesen illeszkedik az alapszövethez, nem képez szilárd lerakódásokat, a festett textil megőrzi tökéletes rugalmasságát. Nedves állapotban a színek összeolvadnak és új árnyalatokat hoznak létre. A festék felvihető sablonokon keresztül vagy szabadon szórva.

Alacsony festékfelhasználás cm2-enként.Rögzítés alapos vasalással sütőpapíron keresztül 24 órán keresztül. alkalmazás után.

40 °C-on kifordítva mosható. A festék nem mérgező, vízbázisú.

EN 71 tanúsítvánnyal rendelkeznek
Térfogat: 100 ml