Bouncer FUNNY WHEELS Rider Ride-On oroszlán 50cm plüss rózsaszín

Gyártó:Teddies
Biztonságos belső kidobó a legfiatalabb gyermekek számára. Nagyon alkalmas "első teherautóként".
A kidobón mozgás minden irányban lehetséges, könnyen irányítható és irányítható.
A kerekek a csendes vezetéshez vannak kialakítva, nem hagynak nyomot a felületen.
A plüss takaró lemosható! A borítók motívumait is megváltoztathatja.
Nincsenek éles szélek.
Kényelmes és biztonságos ülések.
Az ugráló minden irányú mozgásának köszönhetően a gyermek erősíti a hasizmait és erősíti a testtartást.
Csehországban készült tartós és ártalmatlan műanyagból, sima kötésekkel.
A Cseh Köztársaságban tanúsított.
Ajánlott életkor: 12 hónaptól (vagy 70 cm magasságtól)
Teherbírás: 25 kg
Nyereg magassága: 22 cm