Boll Roo 12 l Crocus gyermek hátizsák

Gyermek hátizsák óvodások számára, amely alkalmas az óvodába a természetiskolába és a kirándulásokhoz is. Megfelel egy felnőtt turisztikai hátizsák összes feltételének, de a gyermekek hátához van kialakítva. A mellkasi és a derékpántnak köszönhetően a gyermek már az iskola előtt megtanulja, hogy hogyan kell helyesen hordani a táskát vagy hátizsákot. A hátizsák 105 cm-es magasságtól alkalmas.

Leírás:
  • Egy sor biztonsági fényvisszaverő elem elöl és hátul
  • Elülső cipzáras 3D zseb
  • Ergonomikusan tervezett vállpántok
  • Mellkasi és derékpánt
  • Hálós cipzáras zsebbel ellátott főrekesz
  • Lágyan párnázott és merevített háti panel az egészséges hordás érdekében

Méretek: 35 x 22 x 20 cm
Tömeg: 350 g
Térfogat: 12 l
Gyártó: Boll

(*) jelölt mezők kitöltése szükséges

Bagmaster 2020 – Új iskolatáskák és hátizsákok minden kisiskolásnak

A gyártó az idei évben egy sor vadi új iskolai hátizsákot dob piacra - az alsó tagozatosok nagy örömére. Cikkünkben a modellek előnyeit és hátrányait is megmutatjuk.

Nikidom Roller – innovatív iskolatáskák két keréken

Ergonomikus, praktikus, strapabíró és jópofa.A gurulós iskolatáska tényleg leveszik gyermeke válláról a terhet.

CoocaZoo - Egészséges hát kompromisszumok nélkül

Kényelmes viselet, praktikus dizájn, tökéletes ergonómia és minőségi anyagok, mindez a Hama védjegye alatt