Black Petr Piglet Peppa / Peppa Pig társasjáték - kártyák

Gyártó:Trefl
Bármennyi játékos vehet részt a játékban, de legalább három. Minden kártyát egyenletesen résztvevő játékosoknak osztanak ki, így nem látható, hogy ki kapta Fekete Pétert. A játékosok azonnal eldobják ugyanazt a párost láthatóan a játékból (tegyék a játéktábla, asztal szélére), és a fennmaradó kártyákat a kezükben lévő ventilátorba helyezzék. Az osztótól balra lévő játékos felajánl egy kártyát tőle, ha teheti, eldobja az elkészült párost, és felajánlja a forduló következő játékosának egy saját kártyáját. A játékosok így haladnak körben, eldobva a kártyapárokat, és akinek marad az utolsó Fekete Péter, az veszít. A játék 25 kártyát tartalmaz.
A csomag méretei: 6 x 9 x 1 cm.
4 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.