Behelyezős fa kirakó/ oktató labirintus 2in1

A termék kódja:00512058
Gyártó:Teddies
Anyag:Fa
Kétoldalas fatábla, amely egyik oldalán tanyasi állatok és behelyezős darabok (állatok, arcok, gyümölcsök) vannak, amelyeket a deszkán a labirintuson keresztül kell vezetni a megfelelő helyre. Másik oldalán állatokról készült képek vannak, amelyek nevéhez a helyes kezdőbetűvel ellátott tűt kell a labirintuson át vezetni, ezzel ábécét hozva létre (az állatok neve angolul van). Szórakoztató játék kisgyermekeknek, amely fejleszti a finommotorikát és a koncentrációt.
Tábla mérete: 30 x 30 cm
Doboz mérete: 32 x 32 x 8 cm