Bagmaster GALAXY 9 C kihajtható tolltartó

A termék kódja:G500809685
Gyártó:Bagmaster

Egyszintes nem tölltöt tolltartó egy kihajtható füllel lányok számára. Szürke béléssel, szürke szegéllyel bélelve. Tartalmaz 20 gumis fogantyút az írószerek elhelyesztésére és 4 gumis fogantyút más iskolai segédeszközök elhelyesztésére (gumi, hegyező, stb.). Átlátszó fólia alatt van egy órarend.
Méret: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Gyártó: Bagmaster

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!