Bagmaster GALAXY 9 B tolltartó

A termék kódja:G50079575
Gyártó:Bagmaster
Egyszerű lány tolltartó, egy füllel, töltetlen. Belül szürke bélés, rózsaszín szegéllyel bélelt. 27 gumi fogantyút tartalmaz az írószerekhez és további 3 gumi fogantyút egyéb iskolai kellékekhez (radír, ceruzahegyező stb.). Lebenyek átlátszó fóliával, ütemezéssel. Nyomtatás nagyon jó minőségű átviteli technikával.
Méretek: 20,5 x 13,5 x 4 cm
Gyártó: Bagmaster

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?