Bagmaster Boston 20 A iskolai hátizsák,fülhallgató ajándékba

Térfogat:29 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Bagmaster
Kétrekeszes lányos iskolai hátizsák a 4., 5. vagy 6. osztálytól. Tágas főrekesszel rendelkezik, amely egy párnázott szeparált zsebbel van ellátva a nehéz könyvek vagy A4-es méretű füzetboxok számára. A másik rekesz szintén alkalmas az A4-es füzetek tárolására és egy jól áttekinthető szervező résszel is rendelkezik – kulcstartó, hálós zseb és egy nagyobb cipzáras zseb. A szervező rész felső részén egy karabinerrel ellátott műanyag kulcstartó található. A hátizsák stabil és megáll egyhelyben. A hátizsák elülső részén található egy felső zseb az apróságok tárolására.
Speciálisan kifejlesztett új Airflow MAX háti rendszer a kényelem és a legjobb szellőzés érdekében.
  • Anatómiailag formázott és puhán párnázott vállpántok
  • Magasságilag állítható mellkasi pántok
  • Oldalzsebek az innivaló számára
  • 1680 D anyagból készült párnázott aljzat
  • Párnázott fogantyú és erős fül
  • Fényvisszaverő elemek a táska elülső oldalán és a vállpántokon
  • Az EU/EN biztonsági szabványainak megfelelő fényvisszaverő anyagok
  • A hátizsák alja párnázott, stabil, zsinórral megerősített és varrott - a hátizsák jól áll
  • Mivel a hátizsák egyes nyomtatott részeit a szövethengerből vágják le, minden hátizsák eredeti lehet, azaz a színes nyomtatás elrendezése kissé eltérhet a képtől.

Méretek: 44,5 x 30 x 22 cm
Tömeg: 1 kg
Teherbírás: 9 kg
Térfogat: 24 l
Anyag: 100% poliészter
Garancia: 3 év

Gyártó: Bagmaster

3 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.