Baby Blocks vonat sínekkel és készlettel

Gyártó:Wader
A vonattal és tartozékokkal ellátott vasúti készlet minden kisgyerek számára készült, aki szeret saját épületet építeni. A kb. 5 x 5 cm méretű kockákat 1 éves kortól kezdő gyermekek kis kezei számára szánják. Készítsen saját állomást. A készlet fejleszti a képzeletet, megtanítja a koncentrációt és a koncentrációt, fejleszti a kézi készségeket és megtanítja az alapvető színeket. 36 darabot tartalmaz, a pálya hossza legfeljebb 1,5 m.
A csomag méretei: 42 x 21 x 6 cm.
Alkalmas gyermekek 1 éves kortól.