Baba beteg puha test 36 cm gumi elemtartozékokkal, hanggal és fénnyel

Gyártó:Teddies
Anyag:Gumi

Kapcsolódó termékek

Beteg baba, akinek szüksége van a kismamák vagy a leendő orvosok segítségére. Ehhez szüksége van a készletben található orvosi kellékekre.
A babának puha teste van, hanggal és fénnyel. Amikor megnyomja a kezét, az arca vörös lesz, és köhögni kezd. Tegye a sztetoszkópot a szívre, és hallani fogja az ütését. Az injekció beadása után a baba sírni kezd. Tedd a baba üvegét a csókba, és hallgasd, ahogy iszik. Gyógyítsd meg a babádat. A csomag tartalmaz egy sztetoszkópot, egy fecskendőt, egy fülbemászó lyukat, egy fiolát, egy dobozt VITAMINS felirattal és egy betegkártyát. A baba mérete 36 cm. A 3x AG13 elemeket a csomag tartalmazza, és csak bemutató célokra használják, javasoljuk, hogy cserélje ki az elemeket újakra.
A csomag mérete 37 x 31 x 17 cm
Alkalmas gyermekeknek 3 éves kortól