BAAGL Zipppy Lajhár iskolai szett 3db-os és tornazsák ajándékba

Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:Baagl Presco Group

Kapcsolódó termékek

Az iskolatáska Baagl Zippylajhár motívummal alkalmas a lányok számára az általános iskola 1. osztályától,és felsős elsősöknek ajánlott.

A háromrészes szett egy aktatáskát, egy egyszintes tolltartót és egy tornazsákot tartalmaz.

Az iskolatáska együtt nő a gyerekkel a csúszó hátlapi rendszernek köszönhetően, amely közvetlenül a gyermek magasságához igazítható . Újdonság a felcsapható felső patentrendszer, amely megkönnyíti az iskolás gyermek számára, hogy hozzáférjen a felszereléséhez, még akkor is, ha az aktatáska a padon lóg.

Fontos leírás: .

• ergonomikus iskolai aktatáska megerősített testtel
  • ergonómikusan kialakított hát, csúszó hátrendszer ERGO ADJUSTABLE SYSTEM lehetővé teszi a pántok optimális helyzetének beállítását a gyermek magasságához képest
  • Teljesen állítható széles vállpántok állítható mellkasi övvel
  • kiegészítő pántok a vállpántokhoz a táska jobb háton való elhelyezkedése érdekében
  • új, felpattintható rendszer, amely megkönnyíti az iskolások számára, hogy közvetlenül az íróasztal mellől hozzáférjenek a felszerelésükhöz
  • a táska belsejében egy átlátszó zseb található órarenddel és egy belső szervezővel, amely lehetővé teszi az egyenletes súlyelosztást, a rögzítéshez gumiszalaggal kiegészítve.
  • A robusztus hálóból készült oldalsó zsebek, amelyek alkalmasak egy ivópalack elhelyezésére
  • szigetelt, tágas, csatos rögzítésű elülső zseb
  • A táska teste erős vízálló anyagból készült.
  • az aktatáska alja erős anyagból készült, amely lehetővé teszi, hogy az aktatáska önállóan is megálljon.
  • fényvisszaverő elemek a gyermekek biztonsága érdekében
  • az aktatáska egy ugyanilyen motívumú kis pénztárcával van felszerelve
  • akkreditált vizsgáló laboratórium által tesztelt és tanúsított.
  • hurok a padra akasztáshoz

Méretek: 38 x 28 x 17 cm
Anyag: 100% poliészter
Súly: 1 100 g
Térfogat: 18 l
Súlytartalom: 6 kg

Megfelelő súly: 6 kg

Tolltartó:
Baagl iskolai tolltartó két patenttal, üres. Tartalmaz 25 gumihurkot az íróeszközök tárolására és 5 szélesebb gumihurkot egyéb iskolai kellékek (radír, ceruzahegyező, vonalzó) tárolására. Átlátszó fólia a fedlap hátoldalán a leckekönyvek iktatásához.
Méretek: 20,5 x 13,5 x 4,5 cm

Tornazsák:
A Baagl márkájú, erős zsinórokkal ellátott tasak cipő vagy más apró tárgyak számára alkalmas a gyermekek szabadidős tevékenységeihez. Erős, mosható anyagból készült, alján praktikus cipzáras zseb található. Erős húzózsinórokkal van rögzítve, amelyek lehetővé teszik a háton való viselését is.
Méretek: 42 x 34 cm

Gyártó: Presco Group