Baagl Ergo Axolotl iskolatáska
| A termék kódja: | BAAGL_A-34774 |
| Mélység: | 17 cm |
| Szélesség: | 27 cm |
| Magasság: | 39 cm |
| Teherbírás: | 6 kg |
| Térfogat: | 19 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Baagl Presco Group |
Az ERGO iskolatáska ergonomikus iskolatáska, amelyet általános iskola 1. osztályos gyermekek számára terveztek. Az anatómiailag kialakított hátrésznek, a stabil aljnak és az alacsony, legfeljebb 1200 g-os súlynak köszönhetően maximális kényelmet biztosít a mindennapi használat során, miközben kíméli a gyermek hátát.
A táska állítható hátrendszerrel ERGO ADJUSTABLE SYSTEM és teljesen állítható vállpántokkal van felszerelve, amelyek lehetővé teszik az ideális illeszkedést a gyermek testalkatához. A masszív ergonomikus kialakítás és a vízálló anyag hosszú élettartamot, valamint az iskolai felszerelések védelmét biztosítja minden időjárási körülmény között.
A praktikus Fidlock mágneses zár egyszerű és gyors nyitást tesz lehetővé. Az eredeti, cserélhető kitűzőrendszer ráadásul lehetővé teszi a gyermekek számára, hogy kedvük szerint változtassák a táska megjelenését. Belül áttekinthető rendszerező található órarenddel és rögzítőpánttal a megfelelő súlyelosztás érdekében.
A felszereltség része egy hőszigetelt elülső zseb és két oldalzseb, amelyek ideálisak italos palack számára. Az iskolába vezető úton a biztonságot jól látható fényvisszaverő elemek növelik. A 19 l űrtartalmú és 6 kg teherbírású iskolatáska akkreditált vizsgálólaboratóriumban tesztelt és tanúsított.
Méretek:
- szélesség: 27 cm
- magasság: 39 cm
- mélység: 17 cm











