Autós napellenző Pókember

Kapcsolódó termékek

Pókember ülés
Raktáron
Kétdarabos autós napellenző szett Pókember motívummal.
Védi a gyerekeket a napsugaraktól és közben még szórakoztat is. Tapadókorongok segítségével illeszthető az oldalsó ablakokra. Nedves kendővel tisztítható. A csomag két napellenzőt tartalmaz, más-más képekkel.
Méretek: 44 x 36 cm
Anyag: poliészter

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.