Autós napellenző Kis vakond

Anyag:Anyag
Kétdarabos autós napellenző szett kis vakond meséből. Védi a gyerekeket a napsugaraktól és közben még szórakoztat is. Tapadókorongok segítségével illeszthető az oldalsó ablakokra. Nedves kendővel tisztítható. A csomag két napellenzőt tartalmaz, más-más képekkel.
Méretek: 44 x 36 cm
Anyag: poliészter

12 vásárló értékelése alapján
10×

Hasonló termékek

Fürdőlepedő Kisvakond és nyuszi
7315 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.