Autópersely Hawkeye 18 cm 1:32

Gyártó:Kovap
Anyag:Fém

Gyerek persely 2 az 1 -ben. A gyerekek játszhatnak a retro autós játékautóval, és megtanulják megmenteni pénzét a játékautó karosszériájában található kincsesláda segítségével. Az autó fémlemezből készült, porszórt, ártalmatlan festékkel. 1:32 arányban.
A csomag mérete 19 x 10 x 7 cm.
Gyermekeknek 3 éves kortól alkalmas.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.