Ars Una NASA palack 475 ml

A termék kódja:55020633
Gyártó:Arsuna

Hasonló termékek

Pontosan feldolgozott, az Ars Una gyártó NASA egyedülálló kollekciójából készült palack, minden részletében tökéletes.
Kiváló minőségű, ártalmatlan és egészségbarát anyagból készül, elsősorban annak köszönhető, hogy nem tartalmaz veszélyes BPA anyagokat.
Az üveget gyönyörű nyomtatás díszíti, ml-es mérőkoronggal kiegészítve. A kupakot le lehet csavarni, a zárás / nyitás egy kattintórendszerrel működik - egy gomb megnyomásával. A fedél szélén egy mozgatható gumihurok található, nagy fűzőlyukakkal, amelyek alkalmasak például egy hátizsákhoz való rögzítésre.
A szilikon tömítésnek köszönhetően garantálható az átjárhatatlanság és az esetleges folyadékszivárgás elleni védelem.
Praktikus és könnyen karbantartható. Mosogatógépbe helyezhető, de mikrohullámú sütőben nem ajánlott.
Anyaga: 100% PCTG műanyag
Alkalmas ital -20 és 100 Celsius fok közötti hőmérsékletre.
Palack térfogata
: 475 ml