Ars Una hátizsák Urban AU-9 - fekete

Mélység: 13 cm
Gyártó:Arsuna

A fényűző, elegáns, kiváló minőségű anyagból készült Ars Una Urban Collection AU-9 hátizsák modern stílusával különösen a középiskolás, egyetemi hallgatók, de az utazók számára is megfelelő.
Tágas tárolóhely nagy rekeszekkel - különösen párnázott zsebek a fő rekeszben a laptop és a tablet kényelmes és biztonságos átviteléhez. Két nettó rekesz is van egy üveghez vagy esernyőhöz, egy nettó zseb kisebb tárgyak tárolására és egy cipzáras zseb.
Elülső részén még két cipzáras rekesz található, amelyek fogantyúkat és rekeszeket tartalmaznak irodaszerekhez / kábelekhez és egy karabinert, amely a kulcsok belsejében rejlik.
A hátizsák nagy előnye a hátsó rejtett zseb, amelynek köszönhetően megőrizheti legértékesebb dolgait (dokumentumok, pénztárca, ...), és így elkerülheti a lopás és elvesztés veszélyét.
Puha, állítható hátsó hevederek garantálják a kényelmes viseleteket, még teljes terekkel is.
Nagyon jól elrendezett, puha hátsó kialakítás.
A hátizsák első osztályú, erős és vízálló anyagból készül
Párnázott fogantyú a hátizsák könnyű megfogásához.
A hátsó elasztikus heveder könnyebben rögzíthető a csomagtartóhoz.
Méret: 32 x 47 x 13 cm
Anyaga: 100% nylon poliészter