Ars Una ceruzatok pillangó összecsukható

Gyártó:Arsuna

Összecsukható iskolai ceruzatok az Ars Una gyártójának Butterfly kollekciójából, egy fő rekesszel, több szinten belül irodaszerek és egyéb iskolai kellékek tárolására.
25 gumi szalag található ceruzákhoz, ceruzákhoz, markerekhez és 3 gumiszalagok hegyezőhöz, radírhoz vagy vonalzóhoz.
A részleges elrendezés után két átlátszó rekesz van, amelyek alkalmasak az ütemterv tárolására.
A pillangók körül vannak hímzve - egy érintésre emelt rész.
Szín: kockás rózsaszín-fehér / barna
Ceruzatok mérete: 128 x 193 x 36 mm
Anyaga belül: 100% poliészter
Anyaga belül: 100% PVC
A ceruzatok nem vannak felszerelve íróeszközökkel.