Arcfestés - SZELLEM

A termék kódja:EU206348

Egy arcfesték

készlet

Melyik gyerek nem álmodik arról, hogy belecsusszanjon egy unikornis szerepébe? Ezzel a kiterjedt sminkkészlettel a kis drágák fantasztikus mitikus lényekké változhatnak, és izgalmas történeteket találhatnak ki.

A paletta színeket tartalmaz

-Rokokó
-Fekete
-Szörnyszürke
-Zöld Boszorkány
-Lila
-Cake Blood.
A 6 színből álló paletta körülbelül 60 maszkhoz elegendő.< /P>

A paletta hat Eulenspiegel színből (egyenként 3,5 ml-es), egy ecsettel és a megfelelő motívumokhoz tartozó részletes utasításokat tartalmaz.

Hasonló termékek

Gyerek arcfesték  13 db - Sárkány