Arcfesték készlet - Rózsaszín szépség

Kapcsolódó termékek

Ecsettál fedéllel
Raktáron
Az arcfesték készlet nagyszerű segítség egy álarcos bálra vagy Halloweenre maszk készítéséhez.További leírás:a festékek koncentráltak és sokáig használhatóakvízzel higíthatóak és a megszáradás után nem hagynak nyomotgyerekek és felnőttek számára is alkalmasA készlet tartalma:fehér festéksötét rózsaszín festéklila festéktürkiz festékecsetképes útmutatóAz arc és testfesték nagy előnye, hogy megfelel az EU legszigorúbb szabványainak és dermatológiailag tesztelték őket. Az Eulenspiegel arc- és testfestékei gyengédek a bőrhöz és a természetet se károsítják. Nem állatokon tesztelték, nem tartalmaznak állati összetevőket, glutént, parfümöt, UV szűrőket és parabéneket. A csomagolás nem PVP-ből, hanem PET-ből készül.

Hasonló termékek

Arcfesték 6 darabos
1689 Ft
Raktáron

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!