ALBI Melegíthető plüss állatka, Warmies, tirgis

Kapcsolódó termékek

MOXY tigris ovis hátiszák
Elérhetőség: 5 nap

Az Albi Warmies melegíthető plüss állatka okos barát, aki minden kiságyat fel tud melegíteni. Bújj hozzá, és egy aranyos meleg majom finoman megsimogat. Ezen kívül elragadhatja Önt a közvetlenül Franciaországból származó levendula gyönyörű illata, amely nyugtató hatású. A hasában melegítő állat található, 100%-ban természetes köles- és lenmag töltelékkel együtt.

Melegítheti őket a mikrohullámú sütőben hideg téli estéken, vagy lehűtheti a hűtőszekrényben a forró nyári éjszakákra. A masszív plüss varratok biztosítják, hogy a töltelék ott maradjon, ahol kell.
Aranyos Albi plüssállatok melegítenek és simogatnak.

A Warmies plüssállatokat csak 1,5 percig kell melegíteni a mikrohullámú sütőben (600-1000 W teljesítményen), és az állatok akár 2 órát is felmelegíthetnek! Ha le akarunk hűlni, tegyük a plüssállatot a hűtőbe.

Meleg csimpánz
Mérete: kb 35 cm × 25 cm
Súly: kb 750 gramm.
Gyártó: Albi
A meleg állatok 3 éves kortól alkalmasak gyermekek számára.

ÉRTESÍTÉS! Az állatokat nem lehet mosni, áztatni, karbantartás céljából javasoljuk, hogy a meleg plüssállatot szappanos vízben nedves ruhával töröljék át.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.