Alátét vasalható gyöngyökhöz, csillag, szív, 2 db egy 9x9cm-es zacskóban

Gyártó:Malte Haaning Plastic
Anyag:Műanyag
ALÁTÉTEK - CSILLAG, SZÍVGarantált minőségű kreatív játék, amely számos díjat elnyert és tanúsítvánnyal is rendelkezik.Segít a fantázia, a türelem, az alak és színfelismerés a motoros készségek, kézügyesség stb fejlesztésébenA gyerekek észre sem veszik, hogy nem csak játszanak.Tartalmaz: 1-1 darab. 270-es és 236-os alátétet.5 éves kortól alkalmas

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?