68 cm-es traktor távolról összecsukható platóval. vezérlés feltöltéssel. mancs fényű hangg

Radir
ajándék ingyen
Gyártó:Conquest
Anyag:Műanyag
Távirányítós traktor pótkocsival. Előre, hátra, balra, jobbra hajt, a pótkocsi megdől. 2,4 GHz-es frekvencia. A traktor hangjelzéssel (kürt és sziréna) és fényjelzéssel rendelkezik indításkor, tolatáskor és normál vezetéskor. A hang elnémítható a rádión keresztül. Méret: 1/16
Méret: 71cm
Frekvencia: 2,4 GHz
DEMO program - a rádió DEMO gombjának megnyomása után az autó automatikusan elindul, és minden funkcióját megjeleníti.
Automatikus kikapcsolás funkció - 60 másodperc után az autó kikapcsol, hogy kímélje az akkumulátort.
Autó akkumulátor: 4,8 V 300 mAh - mellékelve
Akkumulátoros rádió: 2x 1,5 V AA - nem tartozék
A csomag méretei 74 x 28 x 20 cm.
Alkalmas 6 éves kortól.