Zsiráf kreatív fóliatechnikai készlet

Elérhetőség: 2 nap
Mozaika Djeco - Khan
Raktáron
Tartson kreatív délutánt a gyerekekkel, és szerezzen nekik kreatív készleteket. Nekik köszönhetően gyermekei gyakorolják az ujjaikat és javítják a kézimunkájukat. Minden darab eredeti és egyedi lesz. Az így kapott alkotást a gyerekek kiállíthatják a szobájukba.

Kreatív szett - fóliatechnika - Zsiráf - Készítsen kreatív délutánt a gyerekekkel, és szerezzen nekik kreatív szetteket. Nekik köszönhetően gyermekei gyakorolják az ujjaikat és javítják a kézimunkájukat. Minden darab eredeti és egyedi lesz. Az így kapott alkotást a gyerekek kiállíthatják a szobájukba. A Kreatív készlet tartalma: - 1x kép - 6x színes fóliapapír HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ: 1. Húzza le a képen látható zsiráf minden részét. 2. Csatlakoztassa az írásvetítő fóliákat a képhez, és simítsa meg az ujjával. FIGYELEM: Felnőtt felügyelete mellett használja, távolítsa el a csomagolást gyermekek elől, 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas, apró részeket tartalmaz, fulladásveszély áll fenn. Az ár 1 készletre vonatkozik. Csuklós papírdobozban szállítjuk. Méretek: 175mm x 280mm x 3mm (Sz x M x M)