Vonalzók, derékszögű vonalzók

Aki rest kétszer fárad! Ez duplán igaz a szerkesztésnél. A diákoknak türelmesnek, precíznek és körültekintőnek kell lenniük a szerkesztéseknél. Mi a sikerhez a megfelelő segédeszközök kínálatával tudunk hozzájárulni. 30, 20 és 15 cm-es vonalzók, átlátszó és színes háromszög vonalzók, neon színek. Maped, Kores, Koh i noor (Koh-i-noor) éss Spirit márkák. Népszerű az úgynevezett rugalmas vonalzó, mely nem törik el csak úgy a táskában vagy munka közben.
Ár Ft Ft
Szűrők megjelenítése
Stránka 1 z 2Következő
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek